MVNO



An MVNO , más néven a mobil virtuális hálózat üzemeltetője , egy mobil eszköz szolgáltató, amely nem rendelkezik a vezeték nélküli hálózat infrastruktúra, amelyen szolgáltatásuk működik. Az MVNO nagykereskedelmi hozzáférést vásárol az infrastruktúrához az azt üzemeltető mobilhálózattól. Az MVNO-k nagyrészt a szabályozási törvények miatt léteznek, amelyek előírják a mobilhálózat-tulajdonosok számára, hogy hálózati hozzáférést biztosítsanak más vállalatok számára az egészséges verseny fenntartása érdekében.



Az Egyesült Államokban működő MVNO-k

Az alábbiakban felsoroljuk a jelenleg az Egyesült Államokban működő MVNO-kat.

MVNO Gazdahálózat Weboldal
Affinity Cellular Verizon affinitycellular.com
AirVoice Wireless AT&T airvoicewireless.com
Legjobb Cellular AT&T, Sprint, Verizon, T-Mobile bestcellular.com
Fekete vezeték nélküli AT&T blackwireless.com
Boost Mobile Sprintel boostmobile.com
CampusSIM-ek T-Mobile campussims.com
Cellular külföldön AT&T, T-Mobile cellularabroad.com
Chit Chat Mobile Sprintel mychitchatmobile.com
Consumer Cellular AT&T consumermercellular.com
Hiszem, hogy a Mobile Sprintel credomobile.com
Cricket Wireless AT&T cricketwireless.com
DataJack Sprintel mydatajack.com
DataXoom Corp . AT&T, Sprint, Verizon dataxoom.com
Data2Go Wireless Sprint, Verizon, T-Mobile data2gowireless.com
EarthLink Sprintel earthlink.net
Expo Mobile Sprintel expomobile.com
FreedomPop Sprintel freedompop.com
GHz vezeték nélküli Sprintel ghzwireless.com
Good2GO Mobile AT&T, Sprint good2gomobile.com
GoSmart Mobile T-Mobile gosmartmobile.com
GreatCall Verizon greatcall.com
H20 vezeték nélküli AT&T h20wirelessnow.com
Internet útközben Sprintel Internet-go.com
Jolt Mobile AT&T, T-Mobile joltmobile.com
Karma Sprintel yourkarma.com
Liberty Wireless T-Mobile libertywireless.com
LycaMobile T-Mobile lycamobile.us
MetroPCS T-Mobile metropcs.com
Millenom Verizon millenicom.com
Mobal T-Mobile mobal.com
NET10 vezeték nélküli AT&T, Verizon, Sprint, T-Mobile net10wireless.com
NetZero Sprintel netzero.net
Page Plus Cellular Verizon pagepluscellular.com
Pix Wireless Sprintel pixwireless.com
Project Fi Sprint, T-Mobile fi.google.com
Tiszta TalkUSA AT&T puretalkusa.com
Tiszta Korlátlan AT&T pureunlimited.net
Kölyök vezeték nélküli Verizon mypuppywireless.com
Q Link Wireless Sprintel qlinkwireless.com
Red Pocket Mobile AT&T, Sprint, Verizon, T-Mobile redpocket.com
Republic Wireless Sprintel republicwireless.com
Barangolási mobilitás T-Mobile roammobility.com
Scratch Wireless Sprintel scratchwireless.com
Selectel Wireless Verizon selectelwireless.com
EGYSZERŰ Mobil T-Mobile ww2.simplemobile.com
SkyView Wireless AT&T skyvw.com
Speed ​​Talk Mobile Verizon, T-Mobile speedtalkmobile.com
Egyenes beszéd AT&T, Sprint, Verizon, T-Mobile straighttalk.com
Telcel AT&T, Sprint, Verizon, T-Mobile us.telcel.com
Távközlési idő Sprintel mytempo.com
TextNow Sprintel textnow.com
Dolog Sprint, Verizon, T-Mobile ting.com
TotalWireless Verizon totalwireless.com
TracFone Verizon tracfone.com
TravelSim AT&T, T-Mobile travelsim.com
Truphone AT&T, T-Mobile truphone.com
Ultra mobil T-Mobile ultramobile.com
Walmart Family Mobile T-Mobile walmart.com
ZING Wireless Sprintel zingpcs.com